Sycylia jest jednym z najbardziej na południe Europy położonym zakątkiem gdzie sezon paralotniowy trwa prawie cały rok. Zwykle wybieramy się tan na rozpoczęcie lub zakończenie paralotniowego sezonu żeby wygrzać się w południowym słońcu i polatać w zróżnicowanych warunkach. Góry, płaskie, klify, to wszystko oferuje zachodnia Sycylia w której spędzimy ten marcowy lub listopadowy tydzień. Na Sycylii listopad pozwala jeszcze polatać w spokojnej termice, czy na nadmorskich klifach. Miejsce dało nam już sporo frajdy z latania podczas wcześniejszych wczesnowiosennych i jesiennych wypadów z paralotnią.

     

Zapraszamy pilotów mających za sobą co najmniej 2 etap szkolenia i samodzielnych z licencją. Będzie można się doszkolić w lotach termicznych i/lub polatać na luzie. Do tego klimat południa Włoch w powietrzu, na ziemi i na talerzu. Wsparcie lokalnego instruktora i przewodnika pozwoli nam dobrać optymalnie miejsce do latania w zależności od pogody.

Cena wyjazdu  zostaną ustalone po podaniu terminu wyjazdu

W cenie jest doszkolenie termiczne i żaglowe, transport z lotniska i na startowiska, opłaty startowe, opieka dwóch instruktorów i lokalnego przewodnika. Cena nie obejmuje przelotu na Sycylię i jedzenia i ubezpieczeń. Noclegi opłacamy na miejscu, dokładna cena noclegów będzie ustalona później.
Lecimy samolotem do Palermo gdzie spotykamy się i udajemy do Trappeto, małego nadmorskiego miasteczka w którym nie uświadczycie turystów.  Inne opcje lotów np do  Trapani też wchodzą w grę. Konkretne loty ustalamy przed wyjazdem.
Wypożyczenie sprzętu 700 zł za komplet na tydzień.
Pytania i rezerwacje miejsc na wyjazdy mailem: info@cloudbase.pl i telefoniczne – 607 624 487

Copyrights © 2013 Cloudbase
Cloudbase w sieci: