Witamy w Cloudbase, certyfikowanej szkole paralotniowej.

Cloudbase to po angielsku podstwa chmury, a podstawa chmury to jedno z ulubionych miejsc pilotów paralotni. W to właśnie miejsce chcemy Was zaprosić.

Zajmujemy się szkoleniem pilotów paralotniowych chcących latać swobodnie i z napędem, a także podnoszeniem ich umiejętności na wyższy poziom, aż do chmur. Organizujemy również wyjazdy paralotniowe, podczas których polatasz w pięknych miejscach i ciekawie spędzisz wolny czas w świetnej atmosferze. U nas możesz kupić sprzęt paralotniowy, który pomożemy ci dobrać stosownie do twoich umiejętności. Wykonujemy także loty z pasażerem – tandemy.

Szkoła powstała z pasji do latania i tą pasją staramy się zarażać wszystkich chętnych.

Szkolenia prowadzi obecnie troje instruktorów:
– instruktor paralotniowy i właściciel szkoły Marek Mastalerz
– instruktor paralotniowy Adam Rdzanek
– instruktorka Magdalena Pawlak

Siedziba szkoły mieści się w Warszawie. Szkolimy w kraju głównie na Mazowszu, a także  za granicami kraju, głównie w Słowenii, Włoszech i Hiszpanii. Szczegółowe dane szkoły znajdują się w zakładce KONTAKT

Posiadamy wpis do rejestru podmiotów szkolących nr 90RPS-03/2013/3 nadany przez prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Oznacza to spełnienie wymagań stawianych przed tego rodzaju szkołami i potwierdza prawną zdolność do szkolenia pilotów paralotni. Nasz wpis obejmuje szkolenia do uprawnień państwowych:
– PG – loty swobodne
– PPG – loty z napędem plecakowym
– PPGG – loty z napędem mocowanym do wózka (tzw. trajki)
– TANDEM – loty z pasażerem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i…

Do zobaczenia pod podstawą!

 mm-prolil-3

Instr. Marek Mastalerz – Zacząłem latać na paralotniach w 1998 roku pod okiem instruktora Krzysztofa Kaczyńskiego. Wcześniej latałem na szybowcach w Aeroklubie Łódzkim. Paralotniarstwo urzekło mnie swoją prostotą i możliwościami jakie daje i odkąd zacząłem, nie mogę przestać latać. Po kilku latach samodzielnego latania, zrobieniu szkolenia instruktorskiego i zdobyciu odpowiedniej praktyki uzyskałem uprawnienia instruktora paralotniowego w 2005 roku. Własną szkołę Cloudbase założyłem w 2009. Staram się cały czas rozwijać jej działalność i utrzymywać wysoki poziom szkoleń.
Latanie jest dla mnie pasją życia i ogromną satysfakcję daje mi dzielenie się tą pasją z innymi. Zapraszam serdecznie do spojrzenia na świat z góry.

Paralotnie dla magazynu Logo. . Portret . Portret

Instr. Adam Rdzanek – Po raz pierwszy z paralotniami spotkałem się w Jeżowie Sudeckim koło Jeleniej Góry w 2001 roku. Podstawowe szkolenie odbyłem w szkole latania Krzysztofa Kaczyńskiego dwa lata później właśnie w Jeżowie. Moim pierwszym instruktorem był Adam Ziemiański, który nauczył mnie nie tylko latać ale także jak czerpać z tego frajdę i dzielić się nią z innymi.

W latach 2005 – 2007 mieszkałem na Dolnym Śląsku skąd blisko było w Karkonosze. Tam wkręciłem się w klimat latania swobodnego. W połowie 2007 roku wróciłem na rodzinne Mazowsze gdzie o chwile w powietrzu było coraz trudniej. Decyzja o zakupie napędu PPG była kwestią czasu więc szybko przeszkoliłem się i zacząłem latać motoparalotnią. W 2011 roku ukończyłem kurs instruktorski, następnie zdałem egzaminy i odbyłem wymaganą praktykę. W Cloudbase zajmuję się głównie szkoleniami PPG latając często wspólnie z moimi uczniami dla przyjemności.

Copyrights © 2013 Cloudbase
Cloudbase w sieci: