Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany/a na samodzielne latanie na paralotni, a chcesz sprawdzić jak to jest popatrzeć na wszystko z góry, to zachęcamy do zrobienia lotu zapoznawczego na paralotni dwuosobowej z doświadczonym pilotem tandemu. Wykonujemy loty tandemowe swobodne i z napędem PPG.

DCIM100GOPRO    DCIM100GOPRO

Możesz też sprezentować komuś bliskiemu, lub znajomemu tego rodzaju niezwykłe i emocjonujące przeżycie. Mamy w ofercie kupony upominkowe na loty na paralotni w tandemie.

Żeby wykonać swój pierwszy lot jako pasażer tandemu nie są potrzebne żadne specjalne predyspozycje. Jednak tak jak w lotach jednoosobowych latanie w tandemie niesie ze sobą ryzyko kontuzji, a nawet poważnych urazów. Dlatego loty tandemowe wykonujemy tylko w bardzo bezpiecznych warunkach pogodowych, na sprzęcie regularnie sprawdzanym od strony technicznej.

Aby przygotować się do takiego lotu należy zabrać buty usztywniające staw skokowy, czyli sznurowane nad kostkę i ubiór pozwalający na swobodne poruszanie się i bieg. Przed lotem zostaniecie poinstruowani przez pilota jak należy się zachowywać podczas startu, lotu i lądowania. A potem nie pozostaje wam już nic innego jak rozkoszować się chwilami spędzonymi w powietrzu.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących lotu w tandemie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Cena lotu tandemowego swobodnego – 180 zł, a lotu tandemowego z napędem – 220 zł

DCIM100GOPRO    DCIM100GOPRO

Paralotnie dla magazynu Logo. . Portret . Portret     Paralotnie dla magazynu Logo. . Portret . Portret

 

Copyrights © 2013 Cloudbase
Cloudbase w sieci: