Szkolenie Naziemne – Groundhandling

Dobre opanowanie skrzydła na ziemi ma ogromne znaczenie dla jego zrozumienia i prowadzenia w powietrzu. Podczas kursów latania często nie ma czasu na doskonalenie grounhandlingu, dlatego oferujemy szkolenie, które pozwoli ci lepiej zapanować na paralotnią. Szczególny nacisk kładziemy na opanowanie startu odwróconego czyli alpejki w stopniu pozwalającym stosować go do lotów w górach. Grounhandling jest też świetną formą zabawy, która nie pozwala zapomnieć odruchów sterowania podczas dłuższych przerw w lataniu.

Podczas szkolenia uczymy jak wczuć się w skrzydło i skłonić je do robienia tego czego my chcemy. Jak postawić skrzydło alpejką w różnych warunkach wiatrowych. Jak sterować skrzydłem na ziemi i zgasić skrzydło przy silnym wietrze.

Szkolenie tego rodzaju będziemy najczęściej prowadzić w pobliżu Warszawy. Ze względu na konkretne wymagania co do siły wiatru informacja o tego typu szkoleniu będzie wysyłana zainteresowanym na 2-3 dni przed szkoleniem.

Jeśli jesteś zainteresowany, daj nam znać telefonicznie lub mailem.
Będziemy też uczyć groundhandlingu na wyjazdach rekreacyjnych wszystkich zainteresowanych jeżeli będą sprzyjające warunki.

 

Copyrights © 2013 Cloudbase
Cloudbase w sieci: