Jak co roku tradycyjnie zapraszamy na wyjazd szkolno-rekreacyjny do Włoch w okolice Bassano del Grappa. Stacjonujemy w Semonzo, u podnóża masywu Monte Grappa, doskonałą górą do wykonywania wysokich lotów i nauki latania w termice. Rejon w którym latamy znajduje się ok. 60 km na północ od Wenecji.
Okolice Monte Grappa swoją popularność wśród paralotniarzy zawdzięczają znakomicie przygotowanej infrastrukturze paralotniowej i bardzo dobrym warunkom dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych pilotów. Do dyspozycji mamy kilka startowisk na kierunki od wschodniego przez południowe po zachodnie z deniwelacją od 500 do 1300 m. Dwa wygodne i dość duże lądowiska znajdziecie u podnóża gór. Łatwy wjazd na startowiska, baza noclegowa w tym oblegany przez paralotniarzy komfortowy kemping, a także słynąca ze świetnych potraw restauracja Antica Abazzia i niczego więcej nie potrzeba żeby świetnie spędzić tu paralotniowy tydzień. Warunki sprzyjające do latania znajdziecie tu od marca nawet do listopada.

bassano14     bassano12

Podczas naszego wyjazdu skupimy się na doskonaleniu umiejętności na poziomie B.  Jeśli ktoś chce polatać rekreacyjnie to też nie ma problemu. Zawieziemy na start, podpowiemy gdzie latać, zwieziemy z przelotu, załatwimy wszystkie formalności. Monte Grappa to miejsce dobre do zarówno do szlifowania umiejętności, jaki i zaawansowanego latania termicznego i przelotowego.
Na wyjeździe zapewniamy opiekę dwóch instruktorów, którzy będą nadzorować starty i lądowania, oraz kierowcy zapewniającego transport na startowisko. Noclegi pod namiotami na kempingu lub w kwaterach/hotelach.

bassano11     bassano15

Do Semonzo jeździmy 8-osobowym busem. Możliwy jest dojazd własnym samochodem. Noclegi są w dwóch opcjach: kemping Santa Felicita gdzie najczęściej się rozbijamy, lub pobliskie kwatery w miejscowości Semonzo lub okolicy. Kemping w cenie 9 euro za noc. Spanie w łóżku około 25 – 35 euro za noc.  Ceny noclegów nie są wliczone w cenę wyjazdu.

Wymagania jak dla poziomu B:

  • Świadectwo kwalifikacji z uprawnieniem PP lub licencja innego kraju.
  • Co najmniej jeden wyjazd w góry o podobnym charakterze j.w. (UWAGA – to nie jest poziom na pierwszy wyjazd w góry).

Cena wyjazdu:
– 2850 zł – osoby nie posiadające karty IPPI 4
– 2650 zł – osoby latające rekreacyjnie (z licencją i IPPI 4 lub 5).

W cenie zapewniamy transport busem z Polski (Warszawa, Katowice), wjazdy na startowiska, opłaty za latanie, obsługa i organizacja wyjazdu również w dni nielotne. Dla osób na 2 etapie w cenie również sprzęt.
W cenie nie ma noclegów i jedzenia, jedzenie robimy sami w domu, a czasem jemy w pizzerii/restauracji.
Każdy uczestnik wyjazdu musi na czas wyjazdu wykupić ubezpieczenie kosztów leczenia KL. Polecamy polisę – PZU Wojażer Europa, do wykupienia online w Finansowej Chacie.
Ogólne warunki ubezpieczenia.

Wypożyczenie kompletu sprzętu na wyjazd kosztuje 800 zł (nie dotyczy osób 2 etapu w przypadku ucznia naszej szkoły).

Pytania i rezerwacje miejsc na wyjazdy mailem: info@cloudbase.pl i telefoniczne – 607 624 487

Copyrights © 2013 Cloudbase
Cloudbase w sieci: