Jak co roku tradycyjnie zapraszamy na wyjazd szkolno-rekreacyjny do Włoch w okolice Bassano del Grappa. Stacjonujemy w Semonzo, u podnóża masywu Monte Grappa, doskonałą górą do wykonywania wysokich lotów i nauki latania w termice. Rejon w którym latamy znajduje się ok. 60 km na północ od Wenecji.
Okolice Monte Grappa swoją popularność wśród paralotniarzy zawdzięczają znakomicie przygotowanej infrastrukturze paralotniowej i bardzo dobrym warunkom nawet dla początkujących pilotów. Do dyspozycji mamy kilka startowisk na kierunki od wschodniego przez południowe po zachodnie z deniwelacją od 500 do 1300 m. Dwa wygodne i dość duże lądowiska znajdziecie u podnóża gór. Łatwy wjazd na startowiska, baza noclegowa w tym oblegany przez paralotniarzy komfortowy kemping, a także słynąca ze świetnych potraw restauracja Antica Abazzia i niczego więcej nie potrzeba żeby świetnie spędzić tu paralotniowy tydzień. Warunki sprzyjające do latania znajdziecie tu od marca nawet do listopada.

bassano14     bassano12

Podczas naszego wyjazdu skupimy się na doskonaleniu umiejętności na poziomach 2 i 3 etapu.  Jeśli ktoś chce polatać rekreacyjnie to też nie ma problemu. Zawieziemy na start, podpowiemy gdzie latać, zwieziemy z przelotu, załatwimy wszystkie formalności. Monte Grappa to miejsce dobre do zarówno do szlifowania umiejętności, jaki i zaawansowanego latania termicznego i przelotowego.
Na wyjeździe zapewniamy opiekę dwóch instruktorów, którzy będą nadzorować starty i lądowania, oraz kierowcy zapewniającego transport na startowisko. Noclegi pod namiotami na kempingu lub w kwaterach/hotelach.

bassano11     bassano15

Do Semonzo jeździmy 8-osobowym busem. Możliwy jest dojazd własnym samochodem. Noclegi są w dwóch opcjach: kemping Santa Felicita gdzie najczęściej się rozbijamy, lub pobliskie kwatery i hotel/oberża Dalla Mena w pobliżu kempingu. Kemping w cenie 9 euro za noc. Spanie w łóżku około 25 euro za noc.  Ceny noclegów nie są wliczone w cenę wyjazdu.

Cena wyjazdu ze szkoleniem to:
– 2150 zł dla osób na 2 etapie,
– 2050 zł dla 3 etapu,
– 1900 zł osoby latające rekreacyjnie (z licencją i IPPI 4 lub 5).

W cenie jest transport busem z Polski (Warszawa, Katowice), wjazdy na startowiska, ubezpieczenie KL (koszty leczenia), opłaty za latanie, obsługa i organizacja wyjazdu również w dni nielotne. Dla osób na 2 etapie w cenie również sprzęt. W cenie nie ma jedzenia, jedzenie robimy sami w domu, a czasem jemy w pizzerii/restauracji.
Wypożyczenie kompletu sprzętu na wyjazd kosztuje 600 zł (nie dotyczy 2 etapu)

Pytania i rezerwacje miejsc na wyjazdy mailem: info@cloudbase.pl i telefoniczne – 607 624 487

 

Copyrights © 2013 Cloudbase
Cloudbase w sieci: