Algodonales to niewielkie hiszpańskie miasteczko położone w podnóża masywu Sierra de Lijar, na którym znajdują się 4 startowiska paralotniowe na różne kierunki wiatru. Jesienią są tam jeszcze słoneczne, ciepłe dni i dobre warunki do latania w całkiem solidnej termice. Jak co roku w październiku proponujemy Wam wyjazd do tego, chętnie odwiedzanego przez paralotniarzy Andaluzyjskiego zakątka na południu Hiszpanii.

    

Oprócz Sierra de Lijar w promieniu godziny jazdy znajduje się kilka innych startowisk o różnym charakterze i kierunkach startu. Czasem wybieramy się też na klif w Matalacanas na brzegu oceanu. W październiku można śmiało się wykąpać w Atlantyku, gwarantujemy wodę cieplejszą niż w Bałtyku. W razie niepogody nie próżnujemy tylko przełączamy się na tryb zwiedzania, a jest co zwiedzać w tamtym rejonie. Giblartar, Sewilla, Granada, czy nawet pobliskie Ronda, Setenil i Zahara to bardzo ciekawe zakątki Andaluzji. Jeździmy tam w sytuacji gdy pogoda nie chce przez jakiś czas współpracować.
Z Polski lecimy do Malagi, stamtąd samochodem jedziemy do Algodonales. Nocujemy w superfajnym domu dla 8 osób, który jest wyłącznie do naszej dyspozycji. Na wyjeździe przewidujemy szkolenie na 3 etap i latanie rekreacyjne. Zapewniamy dwóch instruktorów do obsługi wyjazdu.Cena wyjazdu dla pilotów na 3 etapie –  1900 zł plus przelot i noclegi; piloci samodzielni z IPPI 4 lub 5 – 1800 zł plus przelot i noclegi. W cenie transport na miejscu, wjazdy na starty, szkolenie i opieka 2 instruktorów. W cenie nie ma noclegów, biletu lotniczego i wyżywienia. Noclegi 130 euro za tydzień (cena stała).

Jeśli ktoś nie ma swojego sprzętu, to trzeba doliczyć 600 zł za wypożyczenie sprzętu na cały wyjazd. Bilety na samolot warto kupować wcześniej, bo ich ceny idą w górę na miesiąc przed wyjazdem. W sprawie lotów proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Pytania i rezerwacje miejsc na wyjazdy mailem: info@cloudbase.pl i telefoniczne – 607 624 487
Zapraszamy
Copyrights © 2013 Cloudbase
Cloudbase w sieci: