Algodonales to niewielkie hiszpańskie miasteczko położone w podnóża masywu Sierra de Lijar, na którym znajdują się 4 startowiska paralotniowe na różne kierunki wiatru. Jesienią są tam jeszcze słoneczne, ciepłe dni i dobre warunki do latania w całkiem solidnej termice. Jak co roku w październiku proponujemy Wam wyjazd do tego, chętnie odwiedzanego przez paralotniarzy Andaluzyjskiego zakątka na południu Hiszpanii.

    

Oprócz Sierra de Lijar w promieniu godziny jazdy znajduje się kilka innych startowisk o różnym charakterze i kierunkach startu. Czasem wybieramy się też na klif w Matalacanas na brzegu oceanu. W październiku można śmiało się wykąpać w Atlantyku, gwarantujemy wodę cieplejszą niż w Bałtyku. W razie niepogody nie próżnujemy tylko przełączamy się na tryb zwiedzania, a jest co zwiedzać w tamtym rejonie. Giblartar, Sewilla, Granada, czy nawet pobliskie Ronda, Setenil i Zahara to bardzo ciekawe zakątki Andaluzji. Jeździmy tam w sytuacji gdy pogoda nie chce przez jakiś czas współpracować.
Z Polski lecimy do Malagi, stamtąd samochodem jedziemy do Algodonales. Nocujemy w superfajnym domu dla 8 osób, który jest wyłącznie do naszej dyspozycji. Na wyjeździe przewidujemy szkolenie na 3 etap i latanie rekreacyjne. Zapewniamy dwóch instruktorów do obsługi wyjazdu.Cena wyjazdu dla pilotów na 3 etapie –  2100 zł plus przelot i noclegi; piloci samodzielni z IPPI 4 lub 5 – 1950 zł plus przelot i noclegi. W cenie transport na miejscu, wjazdy na starty, szkolenie i opieka 2 instruktorów. W cenie nie ma noclegów, biletu lotniczego i wyżywienia.

Jeśli ktoś nie ma swojego sprzętu, to trzeba doliczyć 600 zł za wypożyczenie sprzętu na cały wyjazd. Bilety na samolot warto kupować wcześniej, bo ich ceny idą w górę na miesiąc przed wyjazdem. W sprawie lotów proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Pytania i rezerwacje miejsc na wyjazdy mailem: info@cloudbase.pl i telefoniczne – 607 624 487
Zapraszamy
Copyrights © 2013 Cloudbase
Cloudbase w sieci: